XIV Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca - 10-14.11. 2010
14.11.2010 _ Niedziela
19:00 _ ACK Chatka Żaka _ Art Studio
compagnia zappala danza _ Instrument 1 _ Włochy _ 1h
21:00 _ Warsztaty Kultury
Sopocki Teatr Tańca _ Transkrypcje Hommage pour Chopin _ Polska _ 35'
22:00 _ Warsztaty Kultury
Karolina Rec, Rafał Dętkoś _ REC+ABSTRAKT _ Polska
13.11.2010 _ Sobota
17:00 _ Kino Bajka
Brytyjskie Kino Tańca „Forward Motion – Insights” _ Wielka Brytania _ 1h 20'
19:00 _ ACK Chatka Żaka _ Art Studio
Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej _ opium _ Polska _ 1h
21:00 _ Warsztaty Kultury
Rootless Root _ Sudden Showers of Silence _ Grecja/Słowacja _ 50'
22:00 _ Warsztaty Kultury
Jørgen Knudsen _ Jørgen Knudsen _ Norwegia
12.11.2010 _ Piątek
Sala obrad Wydziału Humanistycznego UMCS
17:00 _ Kino Bajka
Brytyjskie Kino Tańca „Forward Motion – Intros” _ Wielka Brytania _ 1h
19:00 _ ACK Chatka Żaka _ Art Studio
Koncentrat _ Orzech.Wiewiórka. _ Polska _ 50'
21:00 _ Warsztaty Kultury
ZOO/Thomas Hauert _ Parallallemande _ Belgia/Szwajcaria _ 15'
21:00 _ Warsztaty Kultury
Albert Quesada & Vera Tussing _ Solo on Bach & Glenn _ Belgia _ 26'
21:00 _ Warsztaty Kultury
Albert Quesada & Vera Tussing _ Beautiful Dance _ Belgia _ 20'
22:00 _ Warsztaty Kultury
Piotr Gwadera, Piotr Łycha Łyszkiewicz, Krzysztof Kolor Gadzało _ PKP – jam session taneczno-muzyczny _ Polska
11.11.2010 _ Czwartek
Warsztaty Kultury
18:00 _ ACK Chatka Żaka _ Art Studio
[Minus 20] collective _ The Fork _ Polska/Francja/Norwegia _ 1h
19:30 _ ACK Chatka Żaka _ Sala Widowiskowa
ZOO/Thomas Hauert _ Akordy _ Belgia/Szwajcaria _ 1h 15'
22:00 _ Warsztaty Kultury
David Chazam _ David Chazam _ Francja
10.11.2010 _ Środa
Warsztaty Kultury
Warsztaty Kultury, Centrum Promocji Województwa Lubelskiego
„Taniec – energia ciała i wyobraźni” _ Polska
ACK Chatka Żaka _ Sala Szklana Galerii ACK Chatka Żaka
Katarzyna Piątkowska _ Zatrzymane w tańcu _ Polska
18:00 _ Warsztaty Kultury
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna - Wydział Teatru Tańca _ Wszystko wymyka się… _ Polska _ 50'
19:30 _ ACK Chatka Żaka _ Art Studio
Companhia Paulo Ribeiro _ Maiorca _ Portugalia _ 1h 10'
22:00 _ Warsztaty Kultury
Ryszard Latecki, Bartek Pałyga, Tadeusz Wielecki _ Laterna _ Polska