21. Międzynarodowe spotkania teatrów tańca - 12-20.11.2017

19.11.2017 _ Niedziela

17:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Zofia Tomczyk _ Connection _ Polska _ 9'
17:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Omar Karabulut _ Terminal B _ Polska _ 5'
17:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Helena Ganjalyan _ MELT _ Polska _ 9'
18:30 _ Galleria Labirynt
Granhøj Dans _ Petrushka – Extended _ Dania _ 59'

18.11.2017 _ Sobota

16:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Oona Doherty _ Hope Hunt and the Ascension into Lazarus _ Irlandia _ 1h
18:30 _ Galeria labirynt
AURA Dance Theatre _ Godos _ Litwa _ 1h 10'

17.11.2017 _ Piątek

17:30 _ Galeria labirynt
Timothy and the Things _ Your Mother At My Door _ Węgry _ 40'
19:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Luke Baio & Dominik Grünbühel _ Ohne Nix _ Austria _ 40'
20:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Operowa CSK
Batsheva Dance Company _ LAST WORK _ Izrael _ 1h 10'

16.11.2017 _ Czwartek

18:00 _ Galeria labirynt
Company B. Valiente _ The Artist’s Space _ Norwegia _ 1h
20:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Katarzyna Chmielewska _ Why Don’t You Like Sadness _ Polska _ 50'
21:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Piwnice Centrum Kultury w Lublinie
Aurora Lubos _ Witajcie _ Polska _ 40'

15.11.2017 _ Środa

18:00 _ Galeria labirynt
Paweł Sakowicz _ TOTAL _ Polska _ 30'
20:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Sławek Krawczyński, Anna Godowska _ Bataille i świt nowych dni _ Polska _ 1h 10'

15.10.2019 _ Wtorek

18:00 _ Galleria Labirynt
Maria Zimpel _ noish~ _ Polska _ 40'

14.11.2017 _ Wtorek

18:00 _ Galeria labirynt
Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK (Polska / Finlandia) _ Mommy Issues _ Polska _ 1h 10'
20:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Main Stage, CK
Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej _ Homo-Go! stadium.etap 2 _ Polska _ 45'
21:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Czarna CK
Lubelski teatr tańca _ Ostatnie solo K. _ Polska _ 45'

13.11.2017 _ Poniedziałek

18:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Olga Kebasa _ Personal Spring _ Ukraina/Polska _ 45'
19:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Widowiskowa CK
Daniil Belkin,Monika Jasinskaite _ Leaning on _ Ukraina _ 28'
19:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Main Stage, CK
Inna Aslamova _ Solo No2 _ Białoruś _ 11'
20:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Black Stage, CK
MIHR Theatre and Gabrielle Neuhaus Physical Theatre _ Lavash _ Armenia-Izrael _ 30'

12.11.2017 _ Niedziela

16:00 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Sala Kinowa CK
Loikka on Tour _ Loikka on Tour _ Finlandia _ 1h
18:00 _ Centrum Spotkania Kultur _ Sala kinowa CSK
Tomer Heymann _ Mr. Gaga _ Holandia, Niemcy, Szwecja,Izreael _ 1h 40'
20:30 _ Centrum Kultury w Lublinie _ Piwnice Centrum Kultury w Lublinie
Lubelski Teatr Tańca _ body _ Polska _ 1h