Wydarzenie

Karol Koolor Gadzało, Sebastian Pikula, Joanna Ewa Zawłocka _ Miąższ

Karol Koolor Gadzało (bass, piła, vokal)
Sebastian Pikula (gitary, vokal)
Joanna Ewa Zawłocka (vokal)

Wszystko zaczęło się od totalnego znudzenia. Poznali się w pracy, w firmie TELEREPORTERY.com sprzedając urządzenia do teleportacji, dezintegratory, polaryzatory snu itp. Zaczęli dobrze zarabiać, więc postanowili śpiewać i wtedy powstał MIĄŻSZ. To dlatego stać ich na granie koncertów w Polsce. Nie muszą grać na statkach, na weselach, na bulwarach i pod mostem.

Zespół MIĄŻSZ powstał w 2008 roku, ale piosenki, które grają napisane zostały tak teraz jak i w połowie lat 80 i 90 . POSTAWILI  NA PRZEROST TREŚCI NAD FORMĄ I NA POLSKĄ PIOSENKĘ !

(…) trudno było w Lublinie o naprawdę odjechany, szalony zespół z przemyślanym wizerunkiem, odważnymi tekstami i pokręconą muzyką. Do czasu aż powstał Miąższ. Zespół postanowił, że to oni wyjdą do słuchaczy, a nie słuchacze do nich – wsiedli w gazików z lat 60 Pierwszy raz Lublin usłyszał ich w tegoroczną Noc Kultury. W tekstach raczą słuchaczy absurdalnym poczuciem humoru. Trafiają się im cudownie przewrotne perełki w stylu: “muszę wyrobić sobie dowód miłości” czy ” krem do wysadzania miasta “. W muzyce żenią ze sobą trochę reggae i dubu, sporo tzw. avant-popu, krztynę jazzu i bossa novy. Już po pierwszym utworze wiadomo było, że mają to trudno definiowalne “coś”(…)

W dorobku Muzyków jest premierowy album ” PŁYTA Z KRZAKÓW ”

Niczego im nie brakuje. A zwłaszcza poczucia humoru.”Gdy postawiłem pierwszy krok na ziemi , uważałem że krok ten jest krokiem najważniejszym, najszczerszym, najprawdziwszym, ostatecznym. I do dziś CHODZĘ. Gdy zaśpiewałem, stało się podobnie – ŚPIEWAM A gdy zatańczyłem…. – ZWARIOWAŁEM I LECĘ! ” ”Mamy krem i nie zawahamy się go UŻYĆ. Zapraszamy na naszą stronę – znaczy się, naszej firmy : WWW.TELEPORTERY.COM Oferta : Pojedynczy teleporter – cena 12.400.200 Euro. Jest to może niemało, ale w cenie jest zawarta i zwarta promocja, i o dwa lata świetlne przyspieszona realizacja. Teleporter państwowy i kontynentalny – cena i dostawa do uzgodnienia.Mamy wyłączność na układ słoneczny. I monopol na życzenia spadających gwiazd.
Z poważaniem Miąższ.