Zapraszamy Państwa do oglądania transmisji NA ŻYWO

Serdecznie Państwa witamy na naszej festiwalowej stronie, która stanie się w tym roku dla Państwa oknem na scenę, a dla Artystów oknem na świat. W związku z obowiązującymi ograniczeniami sanitarnymi zapraszamy Państwa do oglądania transmisji NA ŻYWO, które będziemy realizować podczas spektakli odbywających się w najbliższych dniach na scenach Centrum Kultury w Lublinie oraz Akademickiego Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka.

Transmisjom towarzyszyć będzie studio festiwalowe prowadzone przez Annę Dudę, dzięki której poznają Państwo bliżej naszych Artystów i kulisy tegorocznej edycji. Ponadto zarejestrowane spektakle będą dostępne podczas trwania festiwalu także w formie retransmisji. Odbędą się też warsztaty ruchowe w formie online, na które serdecznie zapraszamy w godzinach południowych we środę i sobotę.

Aby uzyskać darmowy dostęp do tych wszystkich wydarzeń, są Państwo proszeni o zarejestrowanie się a następnie zalogowanie. Nagrania pozostaną na stronie internetowej przez okres trwania MSTT, czyli w dniach 9-15 listopada, dostępne bezpłatnie dla zarejestrowanych widzów Festiwalu.